master reiki 800 - Майстер Рейки

Майстер Рейки

майстриня Рейки Марія Коваль

Деталі проекту:

Замовник: Марія Коваль

Тип сайту: корпоративний сайт

Вид робіт: наповнення сайту контентом, сео - оптимізація сайту

Дата: 2020

Посилання: https://www.reikitouch.com.ua/

Майстер Рейки Марія Коваль - досвідчений провідник у світ пізнання себе і самої філософії Рейки. Для себе ви зможете розкрити аспекти та елементи традиції Рейки, пройти сеанси глибинної практики свого зцілення та багато іншого.

Ціль:

Створення сучасного сайту і подальше просування особистого бренду.

Завдання:

Обрати шаблон WordPress для сайту. Створити та узгодити структуру. Доопрацювати шаблон згідно побажань замовника. Наповнити його контентом та оптимізувати.

1610796486136 - Майстер Рейки

До команди Wimex на початку 2019 року звернулася клієнтка із завданням створення сучасного привабливого сайту для запису на сеанси та поширення філософії Рейки.

Стояло завдання по створенню атмосферного сайту який передає дух і настрій майстрині та буде надихати нових друзів до приєднання.

Була запропонована швидка та єфективна CMS WordPress, разом із сучасним шаблоном з адаптивною версткою. Відповідно до побажань замовниці, було обрано преміум-шаблон із гнучким візуальним редактором. Шаблон додатково було адаптовано під стиль та філософію Рейки. Обраний шаблон дозволяє легко налаштовувати вигляд сайту і надалі зручно його адмініструвати.

1610727018232 - Майстер Рейки

В ході налаштування обранного шаблону був сформовано, погоджено та реалізовано найбільш відповідний варіант зовнішнього оформлення, проведена робота по адаптації та оптимізації сайту під мобільні пристрої.

В ході розробки була створена структура сайту, сформовані мета теги, оптимізовано контент та наповнено сайт. Після завершення робіт був проведений детальний інстуктаж по користуванню панелі адмінистратора та тому, як необхідно наповнювати сайт.

Повний перелік проведених робіт для замовниці:

  • Підбір шаблону та його налаштування
  • Правки стилів шаблону згідно побажань та потреб
  • Оптимізація швидкості завантаження сайту
  • Підбір мета-тегів під тематику сайту
  • SEO-оптимізація сторінок сайту та контенту
  • Рекомендації щодо наповнення

Результат: 

Проект було схвалено замовником та запущено.