/ Тренди 2019 року візуального оформлення акаунту в Instagram

24 Вересня, 2020 788

Популярність Instagram з кожним днем зростає. Саме тому він став ідеальним майданчиком для просування бізнесу. Мати свою сторіночку в Instagram сьогодні – маст-хев для будь-якої компанії. Правильно оформлений акаунт дозволяє привернути увагу до бренду, підвищити впізнаваність, створює популярність і, як наслідок, збільшує продажі і прибуток.

На сьогоднішній день, Instagram в Україні входить в ТОП-10 за популярністю додатків згідно з даним сервісу Appannie.

Для того, щоб почати просування, потрібно провести маркетингове дослідження, продумати стратегію просування і визначити сильні сторони бренду. Не зайвим буде і моніторинг акаунтів конкурентів, для того, щоб зробити ваш бренд більш впізнаваним і не повторити чужих помилок.

До дизайну своєї сторінки в Instagram потрібно підходити творчо, не забуваючи при цьому відстежувати постійно мінливі модні тренди в оформленні. Адже ваш акаунт – це ваша реклама, а реклама дуже чуйно реагує на будь-які соціокультурні зміни.

Слідкуйте за тим, що модно і актуально в галузі графіки, фотографії та візуального мистецтва. Всі ці віяння дуже швидко переносяться в простір Instagram. Тримайте руку на пульсі змін.

Що ж буде в тренді в 2019 році?

  • 3-D графіка

Швидкий розвиток AR- і VR-технологій веде до збільшення популярності 3D-зображень. Акаунти провідних 3D-художників, таких як Пітер Тарка @petertarka і Роман Братски @romanbratschi зайвий раз це підтверджують. Тому не бійтеся використовувати 3D-елементи, щоб привернути увагу до вашого бренду.

  • Іллюстрації

Додавання мальованої графіки в оформлення акаунтів виглядає стильно і цікаво. Можна обробляти в графічному стилі реальні фото або ж використовувати малюнки, виконані в різних техніках. У будь-якому випадку увагу до вашого акаунту тільки збільшиться.

  • Анімація

Анімаційні ролики – прекрасний спосіб внести різноманітність в контент. Якісно зроблена анімація дозволить яскраво і оригінально піднести ваш бренд і зробить його більш незабутнім.

  • Типографіка

Виділитися за допомогою красивого і впізнаваного шрифту – це завжди актуально. 2019 рік не стане винятком.

  • Реалізм в фотографії

Фільтри і ретуш поступово відходять у минуле. Сьогодні на фото користувачі Instagram хочуть бачити справжніх, живих людей з усіма їх недоліками. Щоб це зрозуміти, достатньо зайти на акаунт італійського журналу Vouge, в якому більше 2 мільйонів передплатників.

  • Модернізм в фотографії

Фотосесії в цьому стилі допускають використання сміливих рішень в гримі і декораціях, що само по собі виглядають дуже яскраво і ефектно.

  • Стиль «кемп»

Кемп – це стиль, який любить все перебільшене і неприродне. Стежити за акаунтами, які обирають для себе цей стиль, завжди цікаво.

Беручи на озброєння тренди 2019 року, пам’ятайте, що дуже важливо щоб оформлення вашого облікового запису не йшла врозріз з особливостями бренду і стратегією розвитку. Якщо часу на те, щоб аналізувати всі тонкощі у вас не вистачає, краще зверніться в маркетингове агентство, де грамотні фахівці допоможуть вам створити брендбук. У брендбуці міститиметься вся необхідна інформація для вашого подальшого самостійного просування.

хочу обговорити проект