/про_компанію

Вімекс – це веб-студія повного циклу в області WEB-розробки, WEB-дизайну, а також ефективного інтернет-маркетингу!
Свій шлях компанія розпочала в 2015 році і йде нога в ногу з сучасними трендами і технологіями, допомагаючи будувати клієнтам ефективний і результативний бізнес в мережі інтернет.
Наша місія – надихати суспільство на створення власних проектів, котрі будуть пропонувати якісний сервіс, послуги та товари, тим самим нести добро у світ і створювати саму сильну економіку, де середній клас підприємців буде на рівні з усім світом.

/наші_цінності

feature 1 - Про компанію

Турбота про кожного клієнта

feature 2 - Про компанію

Використання найкращих практик

feature 3 - Про компанію

Креативне мишлення

feature 4 - Про компанію

Чесність

feature 5 - Про компанію

Проактивність

feature 6 - Про компанію

Командність

feature 8 - Про компанію

Орієнтація на результат

/що ми розробляємо?

Будь-які сайти! Ми допоможемо вам розробити логотип, придумати назву для вашої компанії і дати вашому майбутньому сайту життя. Те, що вам необхідно – це наші сильні сторони та можливості, ми вміємо цінити потреби і можливості кожного клієнта!
Сайт без маркетингу – гроші на вітер, тому перед тим, як починати розробку сайту, ми визначаємо ваші цілі та амбіції, щоб, використовуючи ваші фінансові і часові ресурси добитися максимального ефекту.

/чому ми? все просто!

Ми одна з небагатьох «молодих» компаній, що має достатньо пороху та досвіду, щоб задовольнити ваші потреби.
Ми пропонуємо не те, що ми хочемо, а те, що необхідно кінцевому споживачеві! Ми не шукаємо легких шляхів на жодному з етапів розвитку вашого проекту в інтернеті, а пропонуємо рішення, орінтовані на результат.

/команда

Команда Вімекс прагне створити прозорий і зрозумілий підхід до того, що ми робимо. Показати як ми робимо і для чого. Щоб розробка сайтів, додатків, стратегій просування і маркетингу були настільки зрозумілі, як опис картки товару чи послуги в вашому улюбленому інтернет-магазині.

хочу обговорити проект