logo brands askold e1593164931215 - Askold

Askold

Український виробник чаю

Деталі проекту:

Замовник: Solomia

Тип сайту: корпоративний сайт

Вид робіт: наповнення сайту контентом, налаштування редіректів, сео - оптимізація сайту

Дата: 2020

Посилання: https://askoldtea.com.ua/

Аскольд - бренд українського ринку, який виготовляє чай на основі світового досвіду з оптимальною адаптацією до смаку нашого споживача. Асортимент та  якість, яку пропонує компанія, порадує кожного покупця.

Мета:

Створення нового сучасного сайту та просування його в інтернеті.

Завдання:

Обрати шаблон WordPress для сайту. Створити та узгодити структуру. Розробити разом з дизайнерами компанії Аскольд дизайн сайту. Наповнити його контентом та оптимізувати.

1608459824683 - Askold

Навесні 2020 року до компанії Wimex надійшло замовлення від компанії, на створення корпоративного сайту бренду який відповідав би сучасним вимогам.

Спеціалісти компанії запропонували для цього проекту оптимальний варіант - сайт на шаблоні CMS WordPress. Враховуючи побажання клієнта та наш багаторічний досвід, був обраний шаблон з преміум сегменту з гнучким візуальним редактором. Обраний шаблон дає просте та інтуїтивно зрозуміле адміністрування, що є великим плюсом для комфортного управління сайтом.

Інтерфейс сайту наша команда створювала разом з командою дизайнерів замовника. Робота проходила швидко, зручно і в результаті були створені сучасні креативні візуалізації.

1608459973798 - Askold

Після встановлення, розробки та налаштування ми наповнили сайт контентом який передав замовник. Також був зроблений детальний інструктаж відповідальних осіб замовника щодо подальшого використання сайту та його наповненню. Замовник тепер власним зусиллям зможе наповнювати контентом свій сайт.

Перелік робіт, виконаних на сайті після налаштування та наповнення:

  • SEO оптимізація;
  • перенесення сайту на сервер;
  • налаштування редиректу сторінок.

Результат:

Проект було схвалено замовником та запущено.

01 1