logo brands askold e1593164931215 - Askold

Askold

Український виробник чаю

Деталі проекту:

Замовник: Solomia

Тип сайту: корпоративний сайт

Вид робіт: наповнення сайту контентом, налаштування редіректів, сео - оптимізація сайту

Дата: 2020

Посилання: https://askoldtea.com.ua/

Аскольд - бренд українського ринку, який виготовляє чай на основі світового досвіду з оптимальною адаптацією до смаку нашого споживача. Асортимент та  якість, яку пропонує компанія, порадує кожного покупця.

Мета:

Створення нового сучасного сайту та просування його в інтернеті.

Завдання:

Обрати шаблон WordPress для сайту. Створити та узгодити структуру. Розробити разом з дизайнерами компанії Аскольд дизайн сайту. Наповнити його контентом та оптимізувати.

666 - Askold

Фахівці компанії запропонували для цього проекту оптимальний варіант - сайт на шаблоні CMS WordPress. З огляду на побажання клієнта і наш багаторічний досвід, був обраний шаблон з преміум сегменту з гнучким візуальним редактором, який дає просте і інтуїтивно зрозуміле адміністрування, що є великим плюсом для комфортного управління сайтом.

Інтерфейс сайту наша команда створювала разом з командою дизайнерів замовника. Робота проходила швидко, зручно і в результаті були створені сучасні креативні візуалізації.

Після установки, розробки та налаштування ми наповнили сайт контентом який передав замовник. Також був зроблений детальний інструктаж відповідальних осіб щодо подальшого використання сайту і його наповнення.

Перелік робіт, виконаних на сайті після налаштування і наповнення:

  • SEO оптимізація;
  • перенесення сайту на сервер;
  • настройки редиректу сторінок.

Результат:

Проект було схвалено замовником та запущено.

обговорити проект