RentUA 01 - Rent.Ua uk

Rent.Ua

Портал подобової оренди квартир і будинків в Україні

Деталі проекту:

Замовник: Павло Глотов

Тип сайту: Портал

Вид робіт: Розробка, дизайн, просування

Дата: Травень 2018

Посилання: https://rent.ua/

Rent.ua - всеукраїнський портал подобової оренди нерухомості. Команда професіоналів Rent-a вже більше 3-х років працює в сфері подобової оренди і зарекомендувала себе, як одна з найкращих в Україні.

Мета:
Розробити портал подобової оренди будинків і квартир "під ключ": від логотипу і фірмового стилю до працюючого сайту, що приносить прибуток.

Завдання:
Розробка та запуск проекту, створення концепції дизайну та бренду, технічна і SEO оптимізація сайту.

rent 1 - Rent.Ua uk

Для створення сервісу подобової оренди житла в Україні, що добре запам'ятовується, нами було розроблено унікальний шаблон для всіх сторінок, а також, запропоновані варіанти фірмового стилю. З Замовником узгодили деталі проекту, що були викладені потім в докладному технічному завданні. Згідно з планом зверстані всі сторінки, які використовувалися в структурі порталу.

rent 2 - Rent.Ua uk

Сайт створений на фреймворку Yii2, а для можливості індексації сторінок каталогу, що виводяться за допомогою java-скрипт, ми зробили server side rendering. Додатково нашими фахівцями була зроблена AMP версія сайту для мобільних пристроїв, а також, реалізована PWA для максимально зручного користування порталом за допомогою смартфонів.

rent 5 - Rent.Ua uk

Портал оснащений персональними кабінетами користувачів з розширеним функціоналом, що є необхідним для публікації оголошень та проведення фінансових операцій. Нами була налаштована система здійснення платежів і сформована система замовлення послуг та їх оплати.

Результат:
Проект запущений та успішно просувається в пошукових системах Яндекс і Google. Налаштована і запущена контекстна реклама. На порталі за 6 місяців роботи було зареєстровано понад 4 тис. об'єктів нерухомості.