RentUA 01 - Rent.Ua uk

Rent.Ua

Портал подобової оренди квартир і будинків в Україні

Деталі проекту:

Замовник: Павло Глотов

Тип сайту: Портал

Вид робіт: Розробка, дизайн, просування

Дата: Травень 2018

Посилання: https://rent.ua/

Rent.ua - всеукраїнський портал подобової оренди нерухомості. Команда професіоналів Rent-a вже більше 3-х років працює в сфері подобової оренди і зарекомендувала себе, як одна з найкращих в Україні.

Мета:
Розробити портал подобової оренди будинків і квартир "під ключ": від логотипу і фірмового стилю до працюючого сайту, що приносить прибуток.

Завдання:
Розробка та запуск проекту, створення концепції дизайну та бренду, технічна і SEO оптимізація сайту.

rent 1 - Rent.Ua uk

Було створено унікальний шаблон для всіх сторінок, а також запропоновані варіанти фірмового стилю.

Сам сайт створений на фреймворку Yii2, а для можливості індексації сторінок каталогу, що виводяться за допомогою java-скрипта ми зробили server side rendering. Додатково була зроблена AMP версія сайту для мобільних пристроїв, а також реалізована PWA для максимально зручного користування порталом зі смартфонів.

Портал оснащений персональними кабінетами користувачів з розширеним функціоналом, необхідним для публікації оголошень і проведення фінансових операцій. Нами була налаштована система здійснення платежів і сформована система твору замовлення послуг і їх оплати.

Результат:
Проект запущений та успішно просувається в пошукових системах Яндекс і Google. Налаштована і запущена контекстна реклама. На порталі за 6 місяців роботи було зареєстровано понад 4 тис. об'єктів нерухомості.

/Сайт компанії Rent.Ua

screenshot 2021 05 24 rent ru - Rent.Ua uk
обсудить проект