hugs - Hugs Fund uk

Hug's Fund

Інвестиційна платформа

Деталі проекту:

Замовник: Ерик Найман

Тип сайту: Landing Page

Вид робіт: Розробка, формування маркетингової стратегії

Посилання: https://hugs.fund/

HUG'S - інвестиційна платформа, лендінг пейдж, бізнес проект. Перший в Україні робоадвайзер - автоматизований радник з управління портфелем цінних паперів. Алгоритмічний підхід до індивідуального розподілу активів. Всі послуги з інвестування відбуваються тільки онлайн. Проект був заснований у співпраці з Capital Times.

Мета:
Розробка і запуск проекту. Просування і збільшення продажів. Підвищення лояльності аудиторії, впізнаваності компанії.

Завдання:
Надати інформацію щодо продукту, сформувати імідж, мотивувати користувачів до інвестування, конвертувати цільову аудиторію в інвесторів.

RA6 - Hugs Fund uk

Реалізація проекту почалася з підготовки комплексного технічного завдання та опису стратегії реалізації і запуску продукту. Далі, на підставі узгодженого технічного завдання, команда, яка була сформована для роботи над проектом, провела кілька брейнштормів для створення необхідної структури сайту. Як результат, з'явилися прототипи сторінок з чітко промальованою структурою. Прототипи були презентовані замовнику і узгоджені. На підставі прототипів був втіленний в життя дизайн фахівцем з дизайну інтерфейсів.
Справжнім викликом для дизайнера була реалізація досить громіздкого фінансового калькулятора в мобільних інтерфейсах, де вмістити в один екран важко навіть прості форми, не кажучи вже про повноцінний фінансовий калькулятор.

RA7 - Hugs Fund uk

Відповідальним моментом і складним в реалізації був процес програмування інвестиційного калькулятора - він повинен працювати надійно і точно як швейцарський годинник. У калькуляторі використовуються складні економічні моделі і велика кількість різних формул. Розрахунок даних в калькуляторі відбувається "на льоту" за мілісекунди і не вимагає будь-яких перезавантажень сторінки і додаткових дій від користувача. Із завданням впорався наш team lead і, в підсумку, замовник залишився задоволений.

На сайті були проведені роботи по ceo оптимізації для вірного відображення в пошукових системах і доброго ранжування.

Результат:

Проект був успішно створений, презентований замовнику та запущений. Завдяки відповідальній роботі, увазі до деталей та підходу до клієнта, він замовив ще один проект у команди Wimex по ускладненню економічної моделі калькулятора і доопрацюванню стратегій інвестування, а також відображенню інвестиційних прогнозів на інтерактивному графіку.