Розробка інтернет-магазину

Створюй і доставляй по всьому світу

Інтернет-магазин - це найшвидший інструмент для покупок. У сучасному світі, якщо у магазина немає власного сайту - його просто не знайдуть. Відповідно, продажів буде не багато. Саме тому, створення інтернет магазину так необхідно для вашого бізнесу.

/Навіщо потрібен інтернет-магазин?

/Складові успішного інтернет-магазину

14 design - Створення інтернет-магазину

Контент - король

Оскільки клієнт в мережі не має можливості доторкнутись до товару, то його текстовий, фото та відео опис має давати максимальне уявлення про себе. У потенційного покупця не повинно бути сумнівів у якості продукту.

02 concentrate - Створення інтернет-магазину

Покупка повинна бути максимально легкою

Хороший інтернет-магазин повинен надавати можливість оплати товару онлайн, вибору способу доставки, а також відстеження статусу замовлення. Крім того, швидкість відкриття сайту теж має значення. Якщо сайт не завантажити за три секунди, то ви ризикуєте втратити потенційного покупця.

21 loyalty - Створення інтернет-магазину

Взаємодія з сайтом повинна приносити радість

Правильно спроектований дизайн дозволить легко підвести клієнта до здійснення покупки. Для кожного товару необхідно мати унікальний опис, а також супутню інформацію у вигляді відгуків і супутніх товарів.

feature 5 - Створення інтернет-магазину

Бути першим, бути "під рукою"

Потрібно чітко розуміти, що в наш час жорсткої конкуренції, покупець не буде докладати надмірних зусиль до пошуку потрібного товару, а буде схилятися до того, що в полі зору. Тому просування проекту грає настільки ж значну роль, як і його розробка. Фахівці WIMEX готові взяти на себе цю задачу.

/Етапи розробки інтернет магазину

1 Аналіз обраної ніші Аналіз конкурентів і ринку
2 Складання ТЗ Формування концепції проекту
3 Дизайн і верстка Прототипування і відмальовування сторінок
4 Первинна SEO-оптимізація Підготовка сайту до запуску
5 Запуск проекту Налагодження і подальший розвиток

/Чому ми?

01 2
обговорити проект