Зворотні посилання - один із пріоритетних чинників ранжирування сайту в пошукових системах, тому лінкбілдінг є найважливішим етапом просування сайту.

/Напрямки стратегії лінкбілдінга

/Критерії вибору якісних рекламних майданчиків

step 5 - Лінкбілдінг

Абсолютно логічно, що рекомендація фахівця в певному питанні набагато важливіша, ніж порада простого користувача. Так і в лінкбілдінгу, посилання з сайту Вашої або схожої тематики - ефективніше, ніж з не тематичного ресурсу.

07 geo - Лінкбілдінг

Поряд з тематичністю, пошукові системи враховують регіональність сайтів-донорів. Це особливо важливо при локальному просуванні комерційних проектів.

feature 1 - Лінкбілдінг

Посилання з популярного ресурсу може принести не тільки вагу, але і переходи цільових відвідувачів. Тому фактор відвідуваності іноді грає ключову роль в ухваленні рішення про співпрацю з майданчиком.

21 loyalty - Лінкбілдінг

Чим більше довіри у пошукових систем до сайту, тим ефективніше буде посилання з нього. Тому перед розміщенням ми завжди аналізуємо майданчик з усіх ключових метрик якості.

step 3 - Лінкбілдінг

Чим більше зовнішніх посилань з сайту, тим менш ефективне кожне з них. Ми не розміщуємо рекламу на свідомо "сміттєвих" майданчиках.

/Що Ви отримуєте замовляючи лінкбілдінг у нас

1 Аналіз посилань Аудит зворотних посилань конкурентів
2 Формування посилальної стратегії Створення анкор-листа
3 Закладання бюджету Рекомендації по активності
4 Просування посиланнями Розміщення посилань, крауд-маркетинг
5 Аналітика та звітність Аналіз результатів просування

/Чому ми?

01 2
обговорити проект