/ Чим відрізняється сайт візитка від лендінгу?

25 Вересня, 2020 524

/Що таке лендінг?

Landing page – це цільовий сайт, що складається лише з однієї сторінки , ефект від створення якого легко перевірити. Його головне завдання – спонукання користувача вчинити певні дії: залишити свій e-mail, замовити товар або послугу. Важливо, що вчинити ці дії потрібно тут і зараз.

Великі компанії часто використовують лендінг-пейдж для просування одного товару або реклами діючої акції.

Розпізнати такий ресурс дозволять кілька ознак:

  • відсутність другорядних цілей;
  • чіткий заклик до дії «Купіть», «Замовте зараз», «Заповніть форму»;
  • короткі тексти, що спонукають купити;
  • простий привертаючий увагу дизайн 

/Що таке сайт-візитка?

Сайт-візитка (business card website) – невеликий сайт, завдання якого презентувати компанію. Можна почути думку, що такі ресурси втратили свою актуальність. Це не так. Безумовно, не варто використовувати старі набридлі шаблони, але списувати з рахунків різновид сайту як такий передчасно. Сайт-візитка містить основну інформацію про компанію, пропоновані товари/послуги, способи співпраці, оплату і доставку замовлення. Він також допомагає підвищити впізнаваність бренду, впливає на формування позитивного іміджу.

/Чи можуть сайт-візитка і лендінги бути альтернативою один одному?

Немає підстав стверджувати, що щось з розглянутого сьогодні краще за інше. Веб-ресурси виконують різні завдання, а тому не варто навіть намагатися їх порівнювати. Обидва різновиди сайтів мають величезний рекламним потенціал. Але візитка більшою мірою готує користувача до покупки, а лендінг доводить справу до логічного завершення: здійснення замовлення. Розробку якого з сайтів варто замовити? Відповідь на це питання криється в поставлених перед компанією цілях. Але завжди можна зробити одну зі сторінок сайту-візитки схожою на landing page, тим самим підвищивши продажі за рахунок тих клієнтів, які вже готові купувати.

хочу обговорити проект